MMA – GYM FACTORY Fitness & Fight Piła

MMA

MMA!

Mieszane sztuki walki (MMA z ang. Mixed Martial Arts) są bardzo widowiskowym i dynamicznie rozwijającym się sportem, w którym zawodnicy mogą używać rożnych form walki jak np. Judo, brazylijskie jiu-jitsu, boks tajski, tradycyjny boks, zapasy, aby w wybrany dla siebie sposób ułożyć strategię walki, która zapewni im zwycięstwo. Sport ten jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych gdzie na dzień dzisiejszy pod względem oglądalności wyprzeda inne odmiany sztuk walki. Taką tendencję można zauważyć również w Polsce gdzie każde większe miasto posiada kilka klubów specjalizujących się w tej odmianie sztuk walki.

Piła wraz z klubem GŁD GF Team staje się coraz bardziej znaczącym graczem w świecie sportów Walki.

DLACZEGO GŁD GF Team w GYM FACTORY?

Wraz z dynamicznym rozwojem mieszanych sztuk walki w znaczący sposób wzrosło zainteresowanie sportami walki. GŁD GF Team Piła jest dynamicznie rozwijającym się klubem. Przez udane starty zawodników w ostatnim czasie stał się marką rozpoznawalną w całej Polsce. Mieszane sztuki walki są sportem bardzo widowiskowym czego dowodem są gale zawodowe organizowane na największych obiektach w kraju przez federacje takie jak KSW(Konfrontacja Sztuk Walki), czy FEN(Fight Exclusive Night), które już na stałe wpisały się w ranking najbardziej znaczących imprez sportowych odbywających się w Polsce. Efektem rozwoju tej dyscypliny jest powstawanie nowych organizacji, nastawionych na mieszane sztuki walki. Zawodnicy klubu GŁD GF Team ze względu na reprezentowany poziom sportowy są zapraszani do uczestniczenia w zawodowych galach MMA. Nasz klub jest jedynym klubem w regionie, który może pochwalić się kontraktami zawodowym z największą organizacją MMA w Europie KSW – Konfrontacja Sztuk Walki..

GŁD GF Team to także amatorzy, reprezentujący nasz klub na arenie ogólnopolskiej. Nasi amatorzy wielokrotnie stawali na najwyższym podium Amatorskiego pucharu KSW czy Amatorskiej Ligi MMA (ALMMA). Zdobyli również kilka Mistrzostw Polski w K-1, Taekwondo czy BJJ Brazylijskie jiu-jitsu.

Dlaczego my ?

Uczymy dyscypliny, szacunku, pewności siebie i wytrwałości.
Rozwijamy koordynację, szybkość, zwinność, wytrzymałość i siłę.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PRACUJ W GYM FACTORY

PRACUJ W GYM FACTORY

NASI PARTNERZY