ZADZWOŃ

MMA

Mieszane sztuki walki (MMA z ang. Mixed Martial Arts) są bardzo widowiskowym i dynamicznie rozwijającym się sportem, w którym zawodnicy mogą używać rożnych form walki jak np. Judo, brazylijskie jiu-jitsu, boks tajski, tradycyjny boks, zapasy, aby w wybrany dla siebie sposób ułożyć strategię walki, która zapewni im zwycięstwo. Sport ten jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych gdzie na dzień dzisiejszy pod względem oglądalności wyprzeda inne odmiany sztuk walki. Taką tendencję można zauważyć również w Polsce gdzie każde większe miasto posiada kilka klubów specjalizujących się w tej odmianie sztuk walki.

DLACZEGO GŁD GF TEAM W GYM FACTORY?

Wraz z dynamicznym rozwojem mieszanych sztuk walki w znaczący sposób wzrosło zainteresowanie sportami walki. GŁD GF Team Piła jest dynamicznie rozwijającym się klubem. Przez udane starty zawodników w ostatnim czasie stał się marką rozpoznawalną w całej Polsce. Mieszane sztuki walki są sportem bardzo widowiskowym czego dowodem są gale zawodowe organizowane na największych obiektach w kraju przez federacje takie jak KSW(Konfrontacja Sztuk Walki), czy FEN(Fight Exclusive Night), które już na stałe wpisały się w ranking najbardziej znaczących imprez sportowych odbywających się w Polsce. Efektem rozwoju tej dyscypliny jest powstawanie nowych organizacji, nastawionych na mieszane sztuki walki. Zawodnicy klubu GŁD GF Team ze względu na reprezentowany poziom sportowy są zapraszani do uczestniczenia w zawodowych galach MMA. Nasz klub jest jedynym klubem w regionie, który może pochwalić się kontraktami zawodowym z największą organizacją MMA w Europie KSW – Konfrontacja Sztuk Walki..

DLACZEGO MY?

Uczymy dyscypliny, szacunku, pewności siebie i wytrwałości. Rozwijamy koordynację, szybkość, zwinność, wytrzymałość i siłę.

cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!