ZADZWOŃ

TRX – TRENING DLA WSZYSTKICH

Jedyne oryginalne i oficjalne STUDIO TRX w okolicy Piły w Gym Factory.

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz trening fitness, czy idziesz na szczyt! Trening TRX pomoże Ci poruszać się lepiej, czuć się lepiej i żyć lepiej.

Trening TRX to ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Dzięki TRX równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa.

TRENING TRX

został wymyślony przez byłego amerykańskiego komandosa Navy SEALS, który szukał optymalnej metody treningu dla żołnierzy stacjonujących w bazach wojskowych na całym świecie. Opracowany przez niego zestaw pasów był na tyle lekki, poręczny i wytrzymały, że umożliwiał wykonywanie wielu wariantów ćwiczeń siłowych nawet w najtrudniejszych warunkach. Z czasem taśmy TRX zaczęły być wykorzystywane przez profesjonalnych sportowców, trenerów oraz zwykłych amatorów fitnessu, szukających skutecznej alternatywy dla kosztownych przyrządów dostępnych tylko w siłowniach.

TRENING TRX – NA CZYM POLEGA?

W treningu TRX mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar ciała ćwiczącego. Pozwala to na ich równomierny rozwój bez obciążania stawów i kręgosłupa, co nie jest możliwe w przypadku ćwiczeń na skomplikowanych maszynach z siłowni. Podczas ćwiczeń z TRX wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX skutecznie poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem.

TRENING TRX – DLA KOGO JEST POLECANY?

Trening TRX polecany jest każdemu, niezależnie od stopnia jego wytrenowania. Dzięki ćwiczeniom w zawieszeniu kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, natomiast mężczyźni wyrzeźbić dowolną partię mięśni, np. kaloryfer na brzuchu. Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża.

DLACZEGO MY?

– pracujemy na oryginalnym sprzęcie TRX

– nasi instruktorzy ukończyli profesjonalne szkolenia, dzięki którym zajęcia są przeprowadzane w sposób optymalnie dopasowany do poziomu i potrzeb ćwiczących

cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!