ZADZWOŃ

Zdrowy kręgosłup - zalecane dla osób, które pracują w pozycji siedzącej lub stojącej

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup, każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówił nam posłuszeństwa.

Zapraszamy na zajęcia Zdrowy Kręgosłup do GYM FACTORY wszystkich mających problem z bólem pleców lub chcących tego problemu uniknąć.

Szczególnie zalecane dla osób, które pracują w pozycji siedzącej lub stojącej – te osoby są szczególnie narażone na tego typu schorzenia.

Kręgosłup stanowi główną oś i podporę ciała, a pomagają nam w tym mięśnie grzbietu, które biorą udział we wszystkich czynnościach, jakie wykonujemy, szczególnie w pozycji stojącej. To one wraz z mięśniami brzucha stabilizują naszą sylwetkę w pionie chroniąc przy tym nasz kręgosłup. Aby mięśnie grzbietu spełniały swoje zadanie, zapewniały prawidłowe ułożenie kręgosłupa, zapobiegały jego uszkodzeniom i bólom, muszą być mocne i elastyczne.

Co za tym idzie? Regularne ćwiczenia na tę partię mięśniową nie wymagają większego wysiłku.

Zdrowy Kręgosłup to zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej.

Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe.

Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe.

Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji. Zajęcia zdrowy kręgosłup wykorzystują różnoraki sprzęt, przede wszystkim piłki rehabilitacyjne (duże fit ball, małe easy ball) i nie tylko.

Zalety zajęć:

  • pomagają wyrobić prawidłową postawę
  • zmniejszają skutki przeciążeń narządu ruchu
  • uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie
  • poprawiają stabilizację kręgosłupa oraz stawów obwodowych

Zdrowy Kręgosłup to zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, dla osób z nadwagą, dla osób które są mało aktywne fizycznie, dla tych którzy chcą zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Polecane dla wszystkich.

cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!