ZADZWOŃ

PERFECT BODY - to intensywne ćwiczenia ogólnorozwojowe, które spalają tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe.

To jedne z bardziej popularnych form aerobiku.

Ta forma zajęć pozwala wyrzeźbić mięśnie całego ciała i ukształtować naszą sylwetkę.

PBT jest idealną formą aktywności dla osób chcących spalić tkankę tłuszczową, optymalnie nakręcając nasz metabolizm.

Już po pierwszych zajęciach poczujesz że Twoje mięśnie wykonały dobrą pracę, a już po kilku tygodniach będziesz w stanie zauważyć wymierne efekty wizualne 🙂

Zajęcia PERFECT BODY TRAINING prowadzone w GYM FACTORY zaczynamy od rozgrzania ciała w formie prostego układu dynamicznych kroków, która przygotuje mięśnie do właściwego treningu. Ta część treningu to przede wszystkim proste ćwiczenia ogólnorozwojowe na wszystkie partie ciała, z wykorzystaniem różnych akcesoriów, takich jak: piłki, ciężarki, gumy, stepy. Wszystko przy rytmicznej, energetycznej muzyce.

Efektywność zajęć PBT polega na specyficznym schemacie zajęć – wiele powtórzeń tych samych ćwiczeń w seriach, co pozwala nam świetnie kształtować pośladki, biodra, uda, ramiona, brzuch i klatkę piersiowa.

Zajęcia trwają 55 minut, zakończone są zawsze etapem rozciągania wymęczonych mięśni i odprężeniem całego ciała i umysłu.

Ćwiczenia te zwiększają ponadto wydolność fizyczną i kondycję oraz usprawniają koordynację ruchów.

W czasie jednych zajęć możesz spalić aż 600 kalorii.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i możliwości fizyczne.

Trening dla osób średnio i zaawansowanych!

cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!