ZADZWOŃ

Zumba - poznaj inny świat, poznaj siebie z naszymi licencjonowanymi instruktorami zumby!

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim naprawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka, stwarzają atmosferę świetnej imprezy i porywają nas do zabawy. Zumba to połączenie rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, flamenco, cha-cha, rumba, twist i innych.

TYLKO U NAS NAJLEPSZA ZUMBA W PILE !!!

Zumba to trening, który pobudza mięśnie, daje energię i niepowtarzalne doznania, mobilizuje całe ciało.

ZUMBA jest dynamiczna, energetyczna i pomyślana w ten sposób, aby każdy, absolutnie każdy – niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych i doświadczenia w tańcu czy fitnessie – mógł kształtować sylwetkę w atmosferze zabawy.

Nieskomplikowane kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca, energetyczna muzyka tworzą porywającą mieszankę, która jest jednocześnie świetnym treningiem o charakterze interwałowym.

Naprzemienne wolniejsze i szybsze rytmy sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, a elementy zaczerpnięte z aerobiku świetnie rzeźbią i wysmuklają sylwetkę.

Unikalna atmosfera zabawy jest źródłem endorfin i daje niesamowitą energię. Przeciętnie 600 kcal na godzinę zajęć – to świetny wynik!

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ NA ZUMBĘ?

  • ZUMBA to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają, bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty,
  • ZUMBA jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.
  • ZUMBA jest EFEKTYWNA! Lekcja cardio z elementami treningu interwałowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało,
  • ZUMBA jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.
cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!