ZADZWOŃ

Gym Factory - marzenia, pasje, zaangażowanie!

Wspólne marzenia i pasja przyciągają zaangażowanie, pozwalają poznać wspaniałych ludzi, wzbudzają energię, nadają życiu sens i znaczenie. Pasja to człowiek, a człowiek to kontakt, kontakt to radość, radość z rozmów i spędzania wspólnego czasu. W dzisiejszych czasach wymogi zawodowe, kontakty z Klientami i styl życia sprawiają, że chcemy czuć się świetnie, być sprawni, wyglądać zdrowo i atrakcyjnie.


Chcemy być zdrowi !

Gym Factory wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, tworząc miejsce nowoczesne, oryginale i nietuzinkowe. Stworzyliśmy miejsce z wizją przyszłości, gdzie Twoje życie stanie się lepsze, bo będziesz sprawny fizycznie i psychicznie.

  • Piękną sylwetkę i świetne samopoczucie pomagamy osiągnąć z pomocą wspaniałych trenerów, których ambicją jest pomóc osiągnąć Klubowiczom wspólnie ustalony cel!
  • Dla osób, które lubią przebywać wśród ludzi i ćwiczyć w grupie zapewniamy wiele ciekawych form zajęć grupowych. Łatwo znajdziesz z grafiku zajęcia ułatwiające spalanie zbędnych kilogramów, jak również całą gamę zajęć kształtujących sylwetkę.
  • Dla osób, które preferują trening indywidualny, mamy ciekawą propozycję treningu siłowego, a nawet propozycję treningu 1:1 z wybranym trenerem.

Jesteśmy miejscem, w którym możesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

W ofercie posiadamy szereg atrakcji dla miłośników różnorodności.

Dla chętnych mamy również trzy korty do squash, a dla miłośników ciepła mamy saunę z każdej szatni. Po treningu polecamy relaks w saunie lub kawę w naszym barze, w gronie znajomych i przyjaciół.

Gym Factory- bezpieczeństwo, relaks, przyjemność, zdrowie… przyjdź do nas i znajdź to czego szukasz w życiu.

cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!