ZADZWOŃ

Treningi personalne

Trening personalny jest formą treningu „jeden na jeden”. Są to indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty, który tworzy program treningowy specjalnie dopasowany do potrzeb i możliwości ćwiczącego. Ale trener personalny to znacznie więcej niż tylko instruktor na siłowni. Dobry trener, to taki, który posiada wiedzę na temat budowy i funkcjonowania ciała, a ponadto dysponuje wiadomościami z wielu pokrewnych dziedzin niezbędnych do ułożenia kompleksowego programu treningowego. Mamy tu na myśli wiedzę o prawidłowym odżywianiu i suplementacji, odnowie biologicznej, procesach zachodzących w organizmie podczas treningu, czyli fizjologii i biochemii. Niezbędna jest także u trenera umiejętność udzielania pierwszej pomocy i postępowania w przypadku ewentualnych kontuzji. Mówiąc krótko: trener osobisty to chodzące kompendium wiedzy na temat treningu i wszystkiego, co z nim związane.

Co zyskasz dzięki treningom personalnym w Gym Factory?

1. Indywidualne podejście — bo Twoje potrzeby i oczekiwania są najważniejsze.
2. Specjalistę i asystenta — bo potrzebujesz kompleksowego wsparcia, aby osiągnąć sukces.
3. Szybsze efekty — bo Twój czas jest bardzo cenny.
4. Motywację — bo Ty też możesz mieć chwile zwątpienia.
5. Wymierny efekt – bo pracują u nas profesjonaliści.

REGULAMIN TRENINGÓW PERSONALNYCH


Klient, który chce wykupić trening personalny musi posiadać ważną kartę członkowską.
Przeprowadzenie treningu personalnego może odbyć się po wykupieniu pojedynczej sesji treningowej lub pakietu treningów w Recepcji Gym Factory.
Cena Treningu Personalnego zawiera 60 minut z instruktorem oraz wejście na obiekt.
Wykupione pakiety treningów ważne są od daty wykupienia, w następujących okresach:
– pakiet 5 treningów – 21 dni
– pakiet 10 treningów – 2 miesiące
– pakiet 20 treningów – 3 miesiące
W przypadku niewykorzystanych sesji treningowych nie jest zwracana równowartość niewykorzystanego pakietu treningów.
Klient umawia się na trening bezpośrednio z trenerem personalnym lub przez Recepcję Gym Factory ustalając wspólnie dzień oraz godzinę spotkania.
Trening w Gym Factory odbywa się pod opieką trenera personalnego prowadzącego i trwa 60 minut po uprzedniej rejestracji w Recepcji Klubu.
Klient zobowiązany jest punktualnie zjawiać się na umówionych zajęciach. Zalecane jest by pojawiał się 10-15 min wcześniej celem przygotowania się do treningu i rozgrzania w strefie Cardio.
Jeżeli trening rozpocznie się z opóźnieniem z winy klienta trening nie zostanie wydłużony o czas niepunktualności.
Trening personalny może zostać odwołany bez żadnych konsekwencji przez obie strony z 24 godzinnym wyprzedzeniem.
W przypadku kiedy klient w czasie krótszym niż 24 godziny nie poinformuje trenera o odwołaniu treningu przed umówionym terminem, trening personalny zostaje uznany przez instruktora za przeprowadzony.
W przypadku spóźnienia się klienta na trening personalny, czas spóźnienia odliczony będzie od regulaminowego czasu treningu.
W przypadku spóźnienia się trenera do 15 minut na ustalony trening z klientem trener prowadzi trening do końca sesji za darmo.
W przypadku gdy trener nie pojawi się na umówiony trening i nie poinformował o tym klienta, klient otrzymuje jeden darmowy trening personalny.
Klient musi być przygotowany do treningu personalnego (opłacony trening, ubrany w strój sportowy, obuwie na zmianę oraz posiadać ze sobą ręcznik do ćwiczeń).
Klient zobowiązany jest do podpisania Regulaminu Treningu Personalnego oraz przestrzegania wszystkich jego postanowień.

cropped-logo_gym_ff_png_600x600.png

Zainstaluj naszą aplikację! Rezerwuj zajęcia kiedy tylko chcesz!