Treningi personalne – GYM FACTORY Fitness & Fight Piła

Treningi personalne

Trening personalny jest formą treningu „jeden na jeden”. Są to indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty, który tworzy program treningowy specjalnie dopasowany do potrzeb i możliwości ćwiczącego. Ale trener personalny to znacznie więcej niż tylko instruktor na siłowni. Dobry trener, to taki, który posiada wiedzę na temat budowy i funkcjonowania ciała, a ponadto dysponuje wiadomościami z wielu pokrewnych dziedzin niezbędnych do ułożenia kompleksowego programu treningowego. Mamy tu na myśli wiedzę o prawidłowym odżywianiu i suplementacji, odnowie biologicznej, procesach zachodzących w organizmie podczas treningu, czyli fizjologii i biochemii. Niezbędna jest także u trenera umiejętność udzielania pierwszej pomocy i postępowania w przypadku ewentualnych kontuzji. Mówiąc krótko: trener osobisty to chodzące kompendium wiedzy na temat treningu i wszystkiego, co z nim związane.

Co zyskasz dzięki treningom personalnym w Gym Factory?

1. Indywidualne podejście — bo Twoje potrzeby i oczekiwania są najważniejsze.
2. Specjalistę i asystenta — bo potrzebujesz kompleksowego wsparcia, aby osiągnąć sukces.
3. Szybsze efekty — bo Twój czas jest bardzo cenny.
4. Motywację — bo Ty też możesz mieć chwile zwątpienia.
5. Wymierny efekt – bo pracują u nas profesjonaliści.

REGULAMIN TRENINGÓW PERSONALNYCH

 1. Klient, który chce wykupić trening personalny musi posiadać ważną kartę członkowską.
 2. Przeprowadzenie treningu personalnego może odbyć się po wykupieniu pojedynczej sesji treningowej lub pakietu treningów w Recepcji Gym Factory.
 3. Cena Treningu Personalnego zawiera 60 minut z instruktorem oraz wejście na obiekt.
 4. Wykupione pakiety treningów ważne są od daty wykupienia, w następujących okresach:
  – pakiet 5 treningów – 21 dni
  – pakiet 10 treningów – 2 miesiące
  – pakiet 20 treningów – 3 miesiące
 5. W przypadku niewykorzystanych sesji treningowych nie jest zwracana równowartość niewykorzystanego pakietu treningów.
 6. Klient umawia się na trening bezpośrednio z trenerem personalnym lub przez Recepcję Gym Factory ustalając wspólnie dzień oraz godzinę spotkania.
 7. Trening w Gym Factory odbywa się pod opieką trenera personalnego prowadzącego i trwa 60 minut po uprzedniej rejestracji w Recepcji Klubu.
 8. Klient zobowiązany jest punktualnie zjawiać się na umówionych zajęciach. Zalecane jest by pojawiał się 10-15 min wcześniej celem przygotowania się do treningu i rozgrzania w strefie Cardio.
 9. Jeżeli trening rozpocznie się z opóźnieniem z winy klienta trening nie zostanie wydłużony o czas niepunktualności.
 10. Trening personalny może zostać odwołany bez żadnych konsekwencji przez obie strony z 24 godzinnym wyprzedzeniem.
 11. W przypadku kiedy klient w czasie krótszym niż 24 godziny nie poinformuje trenera o odwołaniu treningu przed umówionym terminem, trening personalny zostaje uznany przez instruktora za przeprowadzony.
 12. W przypadku spóźnienia się klienta na trening personalny, czas spóźnienia odliczony będzie od regulaminowego czasu treningu.
 13. W przypadku spóźnienia się trenera do 15 minut na ustalony trening z klientem trener prowadzi trening do końca sesji za darmo.
 14. W przypadku gdy trener nie pojawi się na umówiony trening i nie poinformował o tym klienta, klient otrzymuje jeden darmowy trening personalny.
 15. Klient musi być przygotowany do treningu personalnego (opłacony trening, ubrany w strój sportowy, obuwie na zmianę oraz posiadać ze sobą ręcznik do ćwiczeń).
 16. Klient zobowiązany jest do podpisania Regulaminu Treningu Personalnego oraz przestrzegania wszystkich jego postanowień.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PRACUJ W GYM FACTORY

PRACUJ W GYM FACTORY

NASI PARTNERZY