GF TRENINGI GRUPOWE


  poniedziałek
2021-10-25
wtorek
2021-10-26
środa
2021-10-27
czwartek
2021-10-28
piątek
2021-10-29
sobota
2021-10-30
niedziela
2021-10-31
09:00
TRENING FUNKCJONALNY
09:00 - 09:55
Robert
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
Kamila
55min
info 
STRONG GYM nowość
09:00 - 09:55
Robert
55min
info 
11:00
TRX
11:00 - 11:55
Adrian
55min
info 
17:00
CROSS ACTIVE dzieci
17:00 - 17:55
Robert
55min
info 
SIŁOWNIA DLA KOBIET
17:00 - 17:55
Beata
55min
info 
CROSS ACTIVE dzieci
17:00 - 17:55
Robert
55min
info 
18:00
GF Cross WOD
18:00 - 18:55
Sławek
55min
info 
PERFECT BODY
18:00 - 18:55
Beata
55min
info 
ODNOVA
18:00 - 18:55
Kamila
55min
info 
ZUMBA
18:00 - 18:55
Angela
55min
info 
TABATA
18:00 - 18:55
Weronika
55min
info 
ODNOVA
18:00 - 18:55
Kamila
55min
info 
ZUMBA
18:00 - 18:55
Angela
55min
info 
TABATA
18:00 - 18:55
Artur
55min
info 
19:00
TABATA
19:00 - 19:55
Artur
55min
info 
KETTLEBELLS
19:00 - 19:55
Artur
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00 - 19:55
Kamila
55min
info 
TRENING FUNKCJONALNY
19:00 - 19:55
Robert
55min
GF CROSS WOD
19:00 - 19:55
Sławek
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00 - 19:55
Kamila
55min
info 
MOBILITY + STRETCHING
19:00 - 19:55
Artur
55min
info 
20:00
MOBILITY + STRETCHING
20:00 - 20:55
Artur
55min
info 
TRX EXPRESS
20:00 - 20:55
Robert
55min
info 
TRX + KETTLEBELLS
20:00 - 20:55
Artur
55min
info 
poniedziałek 25.10.2021
  • 09:00 - 09:55

    TRENING FUNKCJONALNY

    Wolne miejsca: 8

    Robert

  • 17:00 - 17:55

    CROSS ACTIVE dzieci

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 18:00 - 18:55

    PERFECT BODY

    Bez ograniczeń

    Beata

  • 18:00 - 18:55

    GF Cross WOD

    Wolne miejsca: 15

    Sławek

  • 19:00 - 19:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 14

    Artur

wtorek 26.10.2021
  • 17:00 - 17:55

    SIŁOWNIA DLA KOBIET

    Bez ograniczeń

    Beata

  • 18:00 - 18:55

    ZUMBA

    Bez ograniczeń

    Angela

  • 18:00 - 18:55

    ODNOVA

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 19:00 - 19:55

    KETTLEBELLS

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 20:00 - 20:55

    MOBILITY + STRETCHING

    Bez ograniczeń

    Artur

środa 27.10.2021
  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Bez ograniczeń

    Kamila

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 15

    Weronika

  • 19:00 - 19:55

    TRENING FUNKCJONALNY

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 20:00 - 20:55

    TRX EXPRESS

    Wolne miejsca: 8

    Robert

czwartek 28.10.2021
  • 17:00 - 17:55

    CROSS ACTIVE dzieci

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 18:00 - 18:55

    ZUMBA

    Bez ograniczeń

    Angela

  • 18:00 - 18:55

    ODNOVA

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 19:00 - 19:55

    GF CROSS WOD

    Bez ograniczeń

    Sławek

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 20:00 - 20:55

    TRX + KETTLEBELLS

    Bez ograniczeń

    Artur

piątek 29.10.2021
  • 09:00 - 09:55

    STRONG GYM nowość

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 15

    Artur

  • 19:00 - 19:55

    MOBILITY + STRETCHING

    Bez ograniczeń

    Artur

sobota 30.10.2021
  • 11:00 - 11:55

    TRX

    Wolne miejsca: 8

    Adrian

niedziela 31.10.2021