GF TRENINGI GRUPOWE


  poniedziałek
2022-10-03
wtorek
2022-10-04
środa
2022-10-05
czwartek
2022-10-06
piątek
2022-10-07
sobota
2022-10-08
niedziela
2022-10-09
07:30
NOWOŚĆ FIT SENIOR
07:30 - 08:25
Robert
55min
info 
NOWOŚĆ FIT SENIOR
07:30 - 08:25
Robert
55min
info 
NOWOŚĆ FIT SENIOR
07:30 - 08:25
Robert
55min
info 
10:30
TRX
10:30 - 11:25
Adrian
55min
info 
17:00
SIŁOWNIA DLA KOBIET
17:00 - 17:55
Natalia
55min
info 
PERFECT BODY + TRX gr. początkujaca
17:00 - 17:55
Beata
55min
info 
17:30
GF Cross gr.zaawansowana
17:30 - 18:25
55min
GF CROSS WOD
17:30 - 18:25
Sławek
55min
18:00
GF Cross gr. zaawansowana
18:00 - 18:55
Sławek
55min
info 
PERFECT BODY
18:00 - 18:55
Beata
55min
info 
DANCE FITNESS KASIA
18:00 - 18:55
55min
info 
TOTAL FIT
18:00 - 18:55
Kamila
55min
info 
TABATA
18:00 - 18:55
Artur
55min
info 
POWER PUMP
18:00 - 18:55
Beata
55min
info 
TOTAL FIT
18:00 - 18:55
Kamila
55min
info 
TABATA
18:00 - 18:55
Weronika
55min
info 
19:00
TABATA
19:00 - 19:55
Weronika
55min
info 
KETTLEBELLS
19:00 - 19:55
Artur
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00 - 19:55
Kamila
55min
info 
CALLANETICS nowość
19:00 - 19:55
55min
info 
GF Cross gr. poczatkująca
19:00 - 19:55
55min
info 
MOBILNOŚĆ I BALANS
19:00 - 19:55
Artur
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00 - 19:55
Kamila
55min
info 
TBC
19:00 - 19:55
Agata
55min
info 
19:15
GF Cross gr. początkująca
19:15 - 20:10
Sławek
55min
info 
20:00
STEP BASIC
20:00 - 20:55
Agata
55min
info 
FAT BURNING
20:00 - 20:55
Artur
55min
info 
TBC
20:00 - 20:55
Agata
55min
info 
TRX + KETTLEBELLS
20:00 - 20:55
Artur
55min
info 
poniedziałek 03.10.2022
  • 07:30 - 08:25

    NOWOŚĆ FIT SENIOR

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 18:00 - 18:55

    GF Cross gr. zaawansowana

    Wolne miejsca: 15

    Sławek

  • 18:00 - 18:55

    PERFECT BODY

    Bez ograniczeń

    Beata

  • 19:00 - 19:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 15

    Weronika

  • 19:15 - 20:10

    GF Cross gr. początkująca

    Wolne miejsca: 15

    Sławek

  • 20:00 - 20:55

    STEP BASIC

    Bez ograniczeń

    Agata

wtorek 04.10.2022
  • 17:00 - 17:55

    SIŁOWNIA DLA KOBIET

    Bez ograniczeń

    Natalia

  • 18:00 - 18:55

    TOTAL FIT

    Wolne miejsca: 14

    Kamila

  • 18:00 - 18:55

    DANCE FITNESS KASIA

    Bez ograniczeń

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 19:00 - 19:55

    KETTLEBELLS

    Bez ograniczeń

    Artur

środa 05.10.2022
  • 07:30 - 08:25

    NOWOŚĆ FIT SENIOR

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 17:00 - 17:55

    PERFECT BODY + TRX gr. początkujaca

    Bez ograniczeń

    Beata

  • 17:30 - 18:25

    GF Cross gr.zaawansowana

    Wolne miejsca: 15

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 15

    Artur

  • 19:00 - 19:55

    MOBILNOŚĆ I BALANS

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 19:00 - 19:55

    CALLANETICS nowość

    Bez ograniczeń

  • 19:00 - 19:55

    GF Cross gr. poczatkująca

    Wolne miejsca: 15

  • 20:00 - 20:55

    TBC

    Bez ograniczeń

    Agata

  • 20:00 - 20:55

    FAT BURNING

    Bez ograniczeń

    Artur

czwartek 06.10.2022
  • 18:00 - 18:55

    POWER PUMP

    Bez ograniczeń

    Beata

  • 18:00 - 18:55

    TOTAL FIT

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 20:00 - 20:55

    TRX + KETTLEBELLS

    Bez ograniczeń

    Artur

piątek 07.10.2022
  • 07:30 - 08:25

    NOWOŚĆ FIT SENIOR

    Bez ograniczeń

    Robert

  • 17:30 - 18:25

    GF CROSS WOD

    Bez ograniczeń

    Sławek

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 15

    Weronika

  • 19:00 - 19:55

    TBC

    Bez ograniczeń

    Agata

sobota 08.10.2022
  • 10:30 - 11:25

    TRX

    Bez ograniczeń

    Adrian

niedziela 09.10.2022