Zasady korzystania z kortu do squasha – GYM FACTORY Fitness & Fight Piła

Zasady korzystania z kortu do squasha

KAŻDA OSOBA ZNAJDUJĄCA SIĘ NA TERENIE OBIEKTU SQUASH POWINNA PRZECZYTAĆ ORAZ ZAAKCEPTOWAĆ PONIŻSZY REGULAMIN.
WEJŚCIE NA KORT JEST JEDNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ ZASAD.

 1. Obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30-22:30 oraz w soboty 8:00-20:30 i niedziele od godziny 10:00-19:30.
 2. Podstawą do korzystania z obiektu jest posiadanie karnetu, uiszczenie jednorazowej opłaty lub odbicie na czytniku karty partnerskiej. Karnet lub jednorazowa opłata upoważnia do otrzymania kluczyka do szafki, na czas przebywania w obiekcie. Po skorzystaniu z usługi kluczyk należy zwrócić. Opłata za zgubienie lub zniszczenie kluczyka wynosi 50zł.
 3. Zaleca się zamykanie rzeczy w szafkach na czas gry. Za rzeczy pozostawione poza szafką, nie ponosimy odpowiedzialności.
 4. Wstęp na kort dozwolony jest wyłącznie w czystym obuwiu nie pozostawiającym śladów na powierzchni kortu – obuwie z tzw. podeszwą kauczukową przeznaczone do sportów halowych. W przypadku nie posiadania odpowiedniego obuwia do gry pracownik ma prawo odmówić Klientowi wstępu na kort. Klient nie ponosi wtedy kosztów rezerwacji kortu. Kara za zabrudzenie kortu wynosi 100zł.
 5. Z kortu do squasha mogą korzystać jedynie osoby bez przeciwwskazań zdrowotnych.
 6. Uważa się, ze wszystkie osoby, które grają w squasha robią to na własną odpowiedzialność i nie mają żadnych problemów ze zdrowiem, które uniemożliwiają wykonywanie ćwiczeń fizycznych.
 7. Grający przebywają na korcie na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 8. Gym Factorty nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje i urazy powstałe w wyniku gry, jak również nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
 9. Przed rozpoczęciem gry należy zadbać o prawidłową rozgrzewkę, aby przygotować organizm na intensywny wysiłek fizyczny.
 10. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się używanie okularów ochronnych podczas gry. Używanie okularów sportowych nie jest wymagane, ale zalecane.
 11. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego w recepcji klubu Gym Factory: rakiet, piłeczek i okularów.
 12. Osoba wypożyczająca sprzęt sportowy, ponosi za niego materialną odpowiedzialność. ( Dotyczy zniszczenia lub zaginięcia rakiety).
 13. Zabrania się wnoszenia na kort i pozostawianie na jego podłodze zegarków, butelek z wodą, ręczników, telefonów komórkowych oraz wszelkich innych przedmiotów mogących utrudniać grę i powodować zagrożenie zdrowia graczy na korcie.
 14. Na terenie obiektu zabrania się:
  • wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych
  • używania tytoniu
  • wnoszenie i używania sterydów, narkotyków a także wstępu do obiektu pod ich wpływem
  • wprowadzania zwierząt
 15. Dzieci do lat 12 mogą przebywać na terenie obiektu tylko pod opieką i na odpowiedzialność swoich rodziców lub pełnoletnich opiekunów. Dzieci zobowiązane są do przestrzegania wszystkich zasad dotyczących pełnoletnich klientów.
 16. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z kortów za pisemną zgodą opiekuna.
 17. Za osoby niepełnoletnie przebywające na terenie klubu, odpowiedzialność materialną ponoszą rodzice lub opiekunowie.
 18. W przypadku stwierdzenia usterek lub braków na korcie należy natychmiast powiadomić pracowników sali w przeciwnym razie odpowiedzialność za powstałe szkody spadnie na aktualnie ćwiczących.
 19. W recepcji znajduje się ogólnodostępna tabela opłat za korzystanie z kortu.
 20. Wejście Klienta na kort w ramach swojej rezerwacji i rozpoczęcie gry jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższych punktów regulaminu korzystania z kortów do squasha.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PRACUJ W GYM FACTORY

PRACUJ W GYM FACTORY

NASI PARTNERZY