GF Grupowe zajęcia

 poniedziałek
10.06.2019
wtorek
11.06.2019
środa
12.06.2019
czwartek
13.06.2019
piątek
14.06.2019
sobota
15.06.2019
niedziela
16.06.2019
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

09:00
GYM FACTORY TEAM EMILIA
09:00 - 09:55

Bez ograniczeń

09:30
TRX Kamila
09:30 - 10:25

Wolne miejsca:  15

TRX Kamila
09:30 - 10:25

Bez ograniczeń

17:00
TRX NOWOSĆ Artur
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  14

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

ODWOŁANE FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  13

RUNMAGEDDON Marcin Ć.
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  13

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  14

TRX Kama NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ABT - posladki - uda - brzuch Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

PŁASKI BRZUCH + INDOOR CYCLING 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

RUNMAGEDDON Marcin Ć.
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

STEP + STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

19:30
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP Artur
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

TRX Marcin ODWOŁANE
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

KETTLEBELLS + RUNMAGEDDON Marcin Ć.
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

TRX FAST CLASS 30 min Karolina
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  15

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy