Step

STEP - zajęcia na stepie

Jeśli chcesz spalać tłuszcz i rzeźbić idealną sylwetkę - te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

STEP to platforma do ćwiczeń, którą podnosi się i obniża za pomocą pięter - płyt regulujących wysokość stepu, w zależności od stopnia wytrenowania. Podczas jednego seansu mogą ćwiczyć osoby na różnym poziomie zaawansowania, z tą różnicą, że zmienna jest wysokość platformy dla poszczególnych uczestników treningu. Ćwiczenia na stepie są odmianą aerobiku, uprawianą z taką samą popularnością przez kobiety i mężczyzn.

Jest to doskonały sposób na modelowanie pośladków i nóg.

Za pomocą stepu wykonujemy układ choreograficzny, który jest zbudowany z odpowiednio dobranych kroków oraz elementów tańca. Daje to możliwość podniesienia tętna oraz rozluźnienia przed ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę, które odbywają są w drugiej części zajęć.

STEP w GYM FACTORY to zajęcia rozwijające pamięć i koordynację ruchową oraz wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała (pośladki, uda, łydki).

Głównym celem tego treningu jest dobra zabawa połączona ze spalaniem zbędnych kalorii (ok. 500 kcal/h)!

Wybierz te zajęcia jeżeli chcesz:

  • wzmocnić mięśnie pośladów i nóg,
  • spalić tkankę tłuszczową,
  • wyrzeźbić sylwetkę,
  • poprawić kondycję, wydolność i koordynację ruchową.

Po kilkutygodniowych ćwiczeniach daje się zauważyć poprawę kondycji, spadek wagi oraz przyrost mięśni.

Przyjdź i zachwycaj się jędrnymi pośladkami i sprężystym krokiem.

Przeciwwskazaniem do wykonywania ćwiczeń na stepie są problemy ze stawami i kręgosłupem, ponieważ obciążają kolana, biodra i kostki. Step należy do bardzo intensywnej i wyczerpującej aktywności ruchowej, dlatego należy kontrolować wykonywane ćwiczenia i raz w miesiącu dokonywać pomiarów tętna.

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy