Mini Zumba

Mini Zumba to zajęcia dla dzieci, z prostą choreografią.

Zumba KIDS zaciera granice pomiędzy fitness'em i rozrywką m.in. poprzez specjalnie dobraną, oryginalną muzykę przeznaczoną do zajęć Zumba Kids.

Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness'u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach !

To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 5 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie.

Mini Zumba to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

Celem programu ZUMBATOMIC jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz takie promowanie aktywności ruchowej, by stały się dla dziecka czymś naturalnym, a nie tylko zajęciami na które chodzi się raz w tygodniu.

Specjalnie opracowany program ZUMBA KIDS uwzględnia również inne aspekty rozwoju dziecka m.in. koordynację, równowagę, pamięć i kreatywność, a poprzez propagowanie zdrowego trybu życia pomaga dzieciom rozwinąć takie zdolności jak: umiejętność pracy zespołowej, pewność siebie, odpowiedzialność czy zdolności przywódcze.

Na zajęciach w GYM FACTORY Twoje dziecko pozna nowe koleżanki i kolegów, nauczy się tworzyć pierwsze przyjaźnie, pozbędzie się nieśmiałości i zyska większą wiarę w siebie i swoje możliwości.

Zajęcia ZUMBA KIDS zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń.

Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy.

Dzięki zabawom dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, np. gdzie powstały.

Przygotowujemy dzieci do prezentacji tańców, których dzieci się nauczyły podczas zajęć.

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy