Grafiki zajęć

 poniedziałek
18.02.2019
wtorek
19.02.2019
środa
20.02.2019
czwartek
21.02.2019
piątek
22.02.2019
sobota
23.02.2019
niedziela
24.02.2019
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
09:30
TRX Kamila
09:30 - 10:25

Wolne miejsca:  14

TRX Kamila
09:30 - 10:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
10:00
GYM FACTORY TEAM Beata
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
17:00
TRX NOWOSĆ Artur
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  15

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  11

TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Beata NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ABT - posladki - uda - brzuch Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
PŁASKI BRZUCH + INDOOR CYCLING 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
STEP + STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:30
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP Artur
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Beata ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP KAMILA
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX FAST CLASS 30 min Karolina
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
18.02.2019
wtorek
19.02.2019
środa
20.02.2019
czwartek
21.02.2019
piątek
22.02.2019
sobota
23.02.2019
niedziela
24.02.2019
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 2 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
09:00
MY RIDE Tour Class 3
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 4
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
10:00
MY RIDE Studio Fast Class 4 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
16:00
MY RIDE Tour Class 1
16:00 - 16:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
16:00 - 16:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
17:00
MY RIDE Studio Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 3
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
17:00 - 17:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
17:00 - 17:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
18:00
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
18:00 - 18:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 4
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLIG KAMA
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
18:30
INDOOR CYCLING - WPROWADZENIE Kama 30min
18:30 - 19:00

Wolne miejsca:  18

19:00
INDOOR CYCLING KAMA
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  17

INDOOR CYCLING Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
ABS + INDOOR CYCLING LONG RIDE 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
20:00
MY RIDE Tour Class 2
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 3
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
21:00
MY RIDE Drills GLADIATOR - KRZEPA
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills ALL THAT JAZZ - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills FIGHT CLUB - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills ARMAGEDON - PRĘDKOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
18.02.2019
wtorek
19.02.2019
środa
20.02.2019
czwartek
21.02.2019
piątek
22.02.2019
sobota
23.02.2019
niedziela
24.02.2019
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
SPARTAN TRAINING GROUP PIŁA ODWOŁANE
17:30 - 19:00

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:30
GF CROSS Łukasz
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Norbert
19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata i Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:30
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS grupa początkująca Norbert
20:00 - 21:00

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
18.02.2019
wtorek
19.02.2019
środa
20.02.2019
czwartek
21.02.2019
piątek
22.02.2019
sobota
23.02.2019
niedziela
24.02.2019
11:00
MMA JUNIOR Robert
11:00 - 11:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
12:00
MMA/K1 sparingi
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
17:00
MMA JUNIOR Robert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:15
MMA średniozaawansowana Adrian ZAPISY
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

MMA STÓJKA zaawansowana Marcin J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA STÓJKA średniozaawansowana Arek
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA ZAPASYzaawansowana Marcin W.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA BJJ/MMA średniozaawansowana Marek
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
19:15
K1 zaawansowana Robert
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

K1 początkująca Marcin J. NABORY
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 początkująca Adrian NABORY
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:15
MMA ZAPASY początkująca NABORY
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA STÓJKA. poczatkująca Arek NABORY
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA PARTER poczatkująca Marcin J.NABORY
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy