Grafiki zajęć

 poniedziałek
29.10.2018
wtorek
30.10.2018
środa
31.10.2018
czwartek
01.11.2018
piątek
02.11.2018
sobota
03.11.2018
niedziela
04.11.2018
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

FUNCTIONAL TRAINING Emilia
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

TRX Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

09:30
TRX Adrian NOWOŚĆ
09:30 - 10:25

Wolne miejsca:  14

17:00
TRX zastępstwo Artur
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  15

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  4

TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

TRX Adrian NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Intro zastępstwo Emilia
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  21

PŁASKI BRZUCH + INDOOR CYCLING 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  17

PERFECT BODY zastępstwo Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

STEP + STRETCHING zastępstwo Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING Beata
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

TRX Marcin NOWOŚĆ
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP zastępstwo Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

TRX FAST 30 min zastępstwo Emilia
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

 poniedziałek
29.10.2018
wtorek
30.10.2018
środa
31.10.2018
czwartek
01.11.2018
piątek
02.11.2018
sobota
03.11.2018
niedziela
04.11.2018
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 4
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 2 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

09:00
MY RIDE Tour Class 3
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 4
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

10:00
MY RIDE Studio Fast Class 4 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

16:00
MY RIDE Tour Class 1
16:00 - 16:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
16:00 - 16:55

Wolne miejsca:  18

17:00
MY RIDE Studio Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 4
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
17:00 - 17:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
17:00 - 17:30

Wolne miejsca:  18

18:00
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
18:00 - 18:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 4
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

zastępstwo Artur INDOOR CYCLING Kamila NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

18:30
INDOOR CYCLING - WPROWADZENIE Kamila 30min
18:30 - 19:00

Wolne miejsca:  18

19:00
INDOOR CYCLING Kamila NOWOŚĆ
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

INDOOR CYCLING Artur NOWOŚĆ
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  11

ABS + INDOOR CYCLING LONG RIDE 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  15

MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

20:00
MY RIDE Tour Class 2
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 3
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 4
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

21:00
MY RIDE Drills GLADIATOR - KRZEPA
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills ALL THAT JAZZ - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills FIGHT CLUB - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills ARMAGEDON - PRĘDKOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

 poniedziałek
29.10.2018
wtorek
30.10.2018
środa
31.10.2018
czwartek
01.11.2018
piątek
02.11.2018
sobota
03.11.2018
niedziela
04.11.2018
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

SPARTAN TRAINING GROUP PIŁA
17:30 - 19:00

Bez ograniczeń

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

18:30
GF CROSS Łukasz
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  14

19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

GF CROSS Norbert
19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  15

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

19:30
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

GF CROSS grupa początkująca Norbert
20:00 - 21:00

Wolne miejsca:  15

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

 poniedziałek
29.10.2018
wtorek
30.10.2018
środa
31.10.2018
czwartek
01.11.2018
piątek
02.11.2018
sobota
03.11.2018
niedziela
04.11.2018
11:00
MMA Kids Robert
11:00 - 11:55

Bez ograniczeń

12:00
MMA/K1 sparingi
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

17:00
MMA Kids Robert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

18:15
MMA zaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

MMA średniozaawansowana Marcin J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA zaawansowana Marcn W.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA średniozaawansowana Patryk
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA zaawansowana Marek C.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

19:15
K1 średniozaawansowana
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

K1 zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 średniozaawansowana
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 średniozaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

20:15
MMA początkująca
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA . poczatkująca Arek
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA poczatkująca Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy