Grafiki zajęć

 poniedziałek
14.10.2019
wtorek
15.10.2019
środa
16.10.2019
czwartek
17.10.2019
piątek
18.10.2019
sobota
19.10.2019
niedziela
20.10.2019
08:30
TRX Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

TABATA Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

TRENING OBWODOWY - SIŁOWNIA Adrian
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

FUNCTIONAL TRAINING Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

09:00
GF CROSS Sławek
09:00 - 09:55

Bez ograniczeń

10:00
GF Team Karolina
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

11:00
TRX Adrain
11:00 - 11:55

Bez ograniczeń

17:00
TRX Artur
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  14

ABT INTERVAL Karolina
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  19

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  19

RUNMAGEDDON Marcin O.
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  20

TRX Artur
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

CROSSACTIVE OCR dla dzieci
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

SHOCK FITNESS Karolina NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

TRX Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ABT Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  17

BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

POWER PUMP Karolina
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

RUNMAGEDDON Marcin O.
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

STEP / STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP Artur
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

FIT BALL Karolina
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

TRX Artur
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  14

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

 poniedziałek
14.10.2019
wtorek
15.10.2019
środa
16.10.2019
czwartek
17.10.2019
piątek
18.10.2019
sobota
19.10.2019
niedziela
20.10.2019
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 4
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 2 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

09:00
MY RIDE Tour Class 3
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 4
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

10:00
MY RIDE Studio Fast Class 4 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

17:00
MY RIDE Studio Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 4
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

18:00
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
18:00 - 18:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 4
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

NOWOŚĆ TABATA RIDE Artur
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

18:30
INDOOR CYCLING Kama WPROWADZENIE
18:30 - 19:00

Bez ograniczeń

19:00
INDOOR CYCLING Spalanie KAMA
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Interval Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

INDOOR CYCLING Siła Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

20:00
MY RIDE Tour Class 2
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 3
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 4
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

21:00
MY RIDE Drills GLADIATOR - KRZEPA
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills ALL THAT JAZZ - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills FIGHT CLUB - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Drills ARMAGEDON - PRĘDKOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

 poniedziałek
14.10.2019
wtorek
15.10.2019
środa
16.10.2019
czwartek
17.10.2019
piątek
18.10.2019
sobota
19.10.2019
niedziela
20.10.2019
09:00
GF CROSS Sławek
09:00 - 10:00

Wolne miejsca:  15

16:30
CROSSACTIVE OCR dla dzieci
16:30 - 17:25

Bez ograniczeń

17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:25

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Sławek
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Sławek
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

18:00
GF CROSS Norbert
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:00 - 19:00

Wolne miejsca:  15

19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

GF CROSS grupa początkująca Norbert
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata i Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

 poniedziałek
14.10.2019
wtorek
15.10.2019
środa
16.10.2019
czwartek
17.10.2019
piątek
18.10.2019
sobota
19.10.2019
niedziela
20.10.2019
12:00
MMA / K1 WOLNA MATA wszystkie grupy
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

17:15
MMA JUNIOR Adrian NABORY
17:15 - 18:10

Bez ograniczeń

MMA JUNIOR Adrian NABORY
17:15 - 18:10

Bez ograniczeń

18:15
MMA średniozaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

K1 gr. poczatkująca MARCIN J. - NABORY
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA gr. średniozaawansowana stójka Adrian
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

K1 gr. poczatkująca NABORY
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA PARTER gr. średniozaawansowana Marek
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

19:15
K1 zaawansowana Robert
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

MMA STÓJKA gr. zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

MMA ZAPASY gr. zaawansowana Marcin Wójcik
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

MMA PARTER gr. poczatkująca NABORY
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

20:15
MMA ZAPASY gr. początkująca - NABORY
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

SPARINGI - wszystkie grupy
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA STÓJKA.gr. poczatkująca Arek NABORY
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

K1 gr. zaawansowana Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy