Grafiki zajęć

 poniedziałek
21.05.2018
wtorek
22.05.2018
środa
23.05.2018
czwartek
24.05.2018
piątek
25.05.2018
sobota
26.05.2018
niedziela
27.05.2018
08:30
STEP & SHAPE Agata
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

FAT BURNER Agata
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Agata
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
1/2 CELULIT ATTACK! / 1/2 GF RIDE Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
10:00
CORE BOARD ruchome platformy Agata
10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
STEP & SHAPE Karolina ZASTEPSTWO
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
17:00
FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
CELLULIT ATTACK! Kamila
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:00
HIIT Agata
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Agata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  16

DANCE Planet dla dzieci KAROLINA
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
DANCE Planet dla dzieci
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

FAT BURNER Agata
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Beata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
CORE BOARD ruchome platformy Beata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Agata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
CORE BOARD ruchome platformy Agata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
STEP Ksenia
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
CORE BOARD + STRETCHING Beata
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
21.05.2018
wtorek
22.05.2018
środa
23.05.2018
czwartek
24.05.2018
piątek
25.05.2018
sobota
26.05.2018
niedziela
27.05.2018
09:00
30 MIN FAT BURNER + 30 MIN sala fitness Kamila
09:00 - 09:30

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
18:00
MIX RIDE Artur
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
FAT BURNER RIDE KAMILA
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

SPINN RIDE Kamila Zastepstwo
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MIX RIDE Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
ABS LONG RIDE 90 min Artur
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
21.05.2018
wtorek
22.05.2018
środa
23.05.2018
czwartek
24.05.2018
piątek
25.05.2018
sobota
26.05.2018
niedziela
27.05.2018
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:30
GF CROSS Łukasz ODWOŁANE
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata + Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:30
BODY CHALLENGE gr, zamknięta Marcin
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

GF CROSS Norbert
19:30 - 20:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Norbert
19:30 - 20:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
21.05.2018
wtorek
22.05.2018
środa
23.05.2018
czwartek
24.05.2018
piątek
25.05.2018
sobota
26.05.2018
niedziela
27.05.2018
11:00
MMA Junior Robert
11:00 - 11:55

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
12:00
MMA/K1 sparingi
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
17:15
MMA Junior Robert
17:15 - 18:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
18:15
MMA zaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

MMA średniozaawansowana Marcin J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA zaawansowana Marcn W.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA średniozaawansowana Patryk
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA zaawansowana Marek C.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
19:15
K1 poczatkująca
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

K1 zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 początkująca Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 początkująca Marcin J.
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:15
MMA początkująca
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA . poczatkująca Arek
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA poczatkująca Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy