Grafiki zajęć

 poniedziałek
17.12.2018
wtorek
18.12.2018
środa
19.12.2018
czwartek
20.12.2018
piątek
21.12.2018
sobota
22.12.2018
niedziela
23.12.2018
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
FUNCTIONAL TRAINING Emilia ODWOŁANE
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
TRX Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
09:30
TRX Adrian NOWOŚĆ
09:30 - 10:25

Wolne miejsca:  15

17:00
TRX NOWOSĆ Artur
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  21

Zarezerwuj zajęcia
TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Beata NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
PŁASKI BRZUCH + INDOOR CYCLING 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
TRAMPOLINY / SHAPE Kamila A.
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
STEP + STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PŁASKI BRZUCH + STRETCHING Beata
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Marcin NOWOŚĆ
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP KAMILA
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX FAST 30 min Karolina
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
17.12.2018
wtorek
18.12.2018
środa
19.12.2018
czwartek
20.12.2018
piątek
21.12.2018
sobota
22.12.2018
niedziela
23.12.2018
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 2 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
09:00
MY RIDE Tour Class 3
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 4
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
10:00
MY RIDE Studio Fast Class 4 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
16:00
MY RIDE Tour Class 1
16:00 - 16:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
16:00 - 16:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
17:00
MY RIDE Studio Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 3
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
17:00 - 17:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
17:00 - 17:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
18:00
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
18:00 - 18:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 4
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLIG KAMA- FAT BERNER
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
18:30
INDOOR CYCLING - WPROWADZENIE Kamila 30min
18:30 - 19:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
19:00
INDOOR CYCLING KAMA- INTERWAŁ
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
ABS + INDOOR CYCLING LONG RIDE 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
20:00
odwołane MY RIDE Tour Class 2
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 3
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
21:00
MY RIDE Drills GLADIATOR - KRZEPA
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills ALL THAT JAZZ - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills FIGHT CLUB - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills ARMAGEDON - PRĘDKOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
17.12.2018
wtorek
18.12.2018
środa
19.12.2018
czwartek
20.12.2018
piątek
21.12.2018
sobota
22.12.2018
niedziela
23.12.2018
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
SPARTAN TRAINING GROUP PIŁA ODWOŁANE
17:30 - 19:00

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:30
GF CROSS Łukasz
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Norbert
19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:30
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS grupa początkująca Norbert
20:00 - 21:00

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
17.12.2018
wtorek
18.12.2018
środa
19.12.2018
czwartek
20.12.2018
piątek
21.12.2018
sobota
22.12.2018
niedziela
23.12.2018
11:00
MMA Kids Robert
11:00 - 11:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
12:00
MMA/K1 sparingi
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
17:00
MMA Kids Robert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:15
MMA zaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA średniozaawansowana Marcin J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA zaawansowana Marcn W.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA średniozaawansowana Patryk
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA zaawansowana Marek C.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
19:15
K1 średniozaawansowana
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
K1 zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 średniozaawansowana
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 średniozaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:15
MMA początkująca
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA . poczatkująca Arek
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA poczatkująca Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy